косметологія

в нашому медичному центрі включає гірудокосметологію, равликотерапію,медпроцедури,різні види масажів, нетравматичну натуральну чистку обличчя,а також унікальні косметичні креми з екстрактом п'явки медичної та іншими природніми компонентами.
Купити креми

Виготовляємо лікувальні крема та косметичні композиції з екстрактом п’явки медичної та іншими природними складовими.

В Медичному центрі гірудотерапії окрім лікування важких хронічних захворювань проводять косметичні процедури гірудотерапії, равликотерапії, медпроцедури, різні види масажів, нетравматичну  чистку шкіри обличчя.

Гірудокосметологія.

Великою перевагою лікування косметичних дефектів шкіри за допомогою п’явок є те, що даний метод не має вікових обмежень і скористатися послугами гирудотерапевта-косметолога можуть усі бажаючі.

Але існують деякі особливості процедури і заходи безпеки, які необхідно суворо дотримуватися. Для того щоб лікування п’явками принесло тільки користь, необхідно знати, які в гірудотерапії існують показання та протипоказання.

                                                                            13jpg

Лікування п’явками вам допоможе: 

-при вугровій хворобі та інших гнійничкових ураженнях шкірного покриву;

-допоможе зменшити або позбавитися від таких дефектів, як рубці постакне , різні шрами, пігментації шкіри обличчя;

-зупинити випадіння волосся;

-загальне поліпшення стану шкірного покриву, ліквідація ефекту втоми, набряків, перших ознак старіння шкіри і фотостаріння;

-допомагає контролювати такі дерматологічні захворювання, як атопічний дерматит і псоріаз.

При гірудотерапії потрібно зважати на протипокази , але не всі вони актуальні при гірудокосметології .Оскільки ми використовуємо п’явки косметичні тобто маленької ваги , а отже і ферментного коктелю використовуємо в мікродозах місцево на обличчя.

jpg-1Гірудотерапія протипоказана :

–при вагітності;

-гемофілія, тромбоцитопенія, тромбоцитопатія та ін .;

-анемічний синдром середньої важкості і важкий (коли рівень гемоглобіну знижується до 100 г / л і нижче); гірудокосметологія показана

-фізичне виснаження і кахексія; – гірудокосметологія показана

-психічні порушення;

-перші тижні після оперативного втручання будь-якої локалізації (ризик розвитку кровотечі);

-злоякісні новоутворення.

Цілющий екстракт медичної п’явки активно діє на білковий обмін. Він збільшує синтез ДНК і білка в клітинах шкіри людини, стимулює різні процеси, які значно збільшують вміст водорозчинного білка в організмі. А це ефективно перешкоджає передчасному в’яненню шкіри.

Особлива роль у механізмах обміну належить натуральній ліпосомі,що виділена з п’явки. Натуральна ліпосома нешкідлива і проявляє високу активність в доставці клітинам життєво важливих речовин. Достовірно поліпшується еластичність шкіри (за даними еластометріі, на 6-8%). І всі ці процеси були б неможливі без головного – значного якісного та кількісного поліпшення циркуляції крові в шкірних покривах.

Це дивовижне явище пов’язане з двома факторами:

Комплекс біологічно активних речовин, розріджуючи кров, покращує її рух по всіх судинах, навіть дуже дрібних капілярах. Внаслідок цього кров починає омивати раніше недоступниеучасткі. У тканині надходить більше кисню, в результаті чого поліпшуються всі обмінні процеси.

При тривалому впливі більш еластичною і проникною стає сама стінка судини, що забезпечує легку доставку поживних речовин і видалення всього зайвого, що накопичився в тканинах.

Ось чому в медицині і косметології натуральних біокомплексів, рівних за значимістю та ефективності біокомплексам, виділеним з медичної п’явки, практично немає. В результаті гірудотерапії шкіра явно молодіє, так як весь організм стає більш здоровим.

gjhghhjГірудотерапія допомагає розгладжувати зморшки, поліпшити мікроциркуляцію крові, активізувати лімфодренажні процеси, стимулює оновлення клітин епідермісу. В результаті лікування п’явками поліпшується колір обличчя, шкіра стає гладкою і пружною, згладжуються вікові недоліки.

П’явки успішно лікують вугровий висип і пігментацію. Відбувається це завдяки поліпшенню имунітету та обміну речовин. Правда, такі процеси проходять повільно і поступово, так що варто запастися терпінням. Зазвичай для цього потрібно півтора-два місяці регулярних сеансів (10-15, по 2 рази на тиждень). Але й результат обов’язково винагородить всі ваші очікування.

Гірудин є антикоагулянтною речовиною (перешкоджає згортанню крові), завдяки чому зменшується утворення тромбів, розсмоктуються ті, які вже присутні в судинах. Інші компоненти слини мають протизапальну, знеболюючу, ліполітичну (розщеплення жирових клітин), ранозагоювальну, регенеруючу дію.

Під час укусу значно поліпшується мікроциркуляція і постачання периферичних тканин киснем. Це призводить до активації процесів розмноження клітин шкіри, синтезу колагенових і еластинових волокон. Шкіра набуває свіжий вигляд, стає більш еластичною і пружною, зникають пігментні дефекти, обличчя стає однотонним.

Лікування акне за допомогою медичних п’явок є дуже ефективним. Уже після кількох сеансів постановки п’явок на обличчя, висип значно зменшується, а після всього курсу – повністю проходить.

Результат такого лікування полягає в дивовижних і різноманітних властивостях цих тварин на шкіру.

По-перше, слина п’явок надає потужний бактеріологічне та антисептичну дію. Вона знищує все патологічні гноєродниє мікроорганізми, які і викликають утворення прищів.

По-друге, речовини, які п’явки передають з укусом, мають виражену протизапальну дію, завдяки чому запалені ділянки швидко гояться.

По-третє, завдяки механічному й біологічній дії тварин, збільшується кровообеспеченіе шкіри, що відіграє важливу роль у налагодженні нормального функціонування сальних залоз.

Гірудотерапія при розацеа

Розацеа – хронічне неінфекційне запальне захворювання шкіри обличчя Етіологія не з’ясована. Поява і розвиток хвороби пов’язують з ендокринними розладами, осередкової інфекцією, зловживанням алкогольними та гарячими напоями, недостатністю вітамінів групи В, шкідливим впливом кліматичних факторів і погану екологію, з дермоїдним кліщем, з розладом травного апарату і порушеннями функції печінки.

На обличчі виникає стійка пасивна обмежена еритема, яка призводить до утворення телеангіоектазій. Надалі з’являються плями, папули від яскраво-червоного до синюшно-багряного кольору, схильні перетворюватися в пустули, які зливаються в окремі, іноді масивні інфільтрати. При тривалому лікуванні шкіра обличчя потовщується, місцями інфільтрати перетворюються в об’ємні вузли, протоки сальних залоз сильно розширюються, при натисканні з них виділяється неприємно пахне секрет.

Найбільш часто розацеа локалізується на носі, лобі, щоках, рідше на підборідді. Суб’єктивні відчуття незначні, хворих більше турбує косметичний недолік. Захворювання зустрічається зазвичай в зрілому віці і дуже рідко в юнацькому (ювенільна форма).

При лікуванні розацеа методом гірудотерапії обов’язково враховуються всі розлади організму, що ведуть до появи і розвитку розацеа (розлад травного тракту, ендокринні порушення, порушення функції печінки, вогнищева інфекція). Тому крім місцевих приставок п’явок, проводиться загальна гірудотерапія за індивідуальними показами пацієнта.

Ефект хороший, але бажано проводити комплексне лікування.

Гірудотерапія при куперозі

Купероз, або телеангіектазії, – це стійке розширення дрібних судин шкіри (артеріол, венул, капілярів) невоспалительной природи, яка проявляється судинними зірочками, сіточками.

Гірудотерапія при купероз проводиться як місцево, так і приставками в області печінки. Використовується метод корекції капіляропатією, так звана капилляротерапія.

Рекомендується підтримуюча гірудотерапія 1 – 2 рази на рік

Мед в нашому  косметичному кабінеті

Мед в косметології застосовують у складі масок для обличчя та рук. Ці маски служать для запобігання зморшок, очищення, зволоження і омолодження шкіри.

Мед має багатющий склад мікроелементів, вітамінів, ферментів і антиоксидантів, корисний  для волосся нашої шкіри.

Мед добре зволожує шкіру, заодно і підживлює її .Медовий масаж проводиться для очищення пор, виведення токсинів з організму методом лімфодренажу. Курс – 5-10 процедур через день. Протипоказання: алергія на мед.

Процедура займає 30-40 хв. Вартість 125 грн

 

Наш косметичний кабінет крім гірудо омолодження  та  медпроцедури ,пропонує омолодження равликами Ахатина або Равликокотерапію.

10jpgСама процедура вкрай непроста.

Спеціально вирощених Равликів (ні в якому разі не диких) промивають в проточній воді кімнатної температури і висаджують на шкіру обличчя, попередньо вимиту, вологу і ні в якому разі не змащену молоком чи вершками. Ахатин з цікавістю досліджує обличчя своєї клієнтки, попутно здійснюючи легкий масаж . Равлик не тільки залишає дорогоцінний слиз на обличчі, а й зіскрібає ороговілі лусочки шкіри. Через півгодини, коли равлик закінчить свою роботу, його поселять в тераріум, а слиз розподіляють по шкірі обличчя, не змиваючи і не витираючи його. У такої процедури немає протипоказань.

 

Равликотерапія показана при зморшках, мікро ранах шкіри, рубцях і розтяжках .. Вона може бути ефективна при лікуванні вугрів і бородавок, пігментних плямах Слиз равликів просто прекрасно підійде для догляду за сухою і потрісканою шкірою.

Равликотерапія обов’язково показана після вітряної віспи (вітрянки) на місцях рубцювання ран ,  і після гірудотерапії великими п’явками або на відкритих ділянках тіла з метою прибрати наслідки у вигляді рубців і плям ..

Процедура Равликотерапіі займає 1,5 години і включає 30 хв масажу обличчя і зони декольте, масаж і маску Равликами Ахатина обличчя, зони декольте і рук, альгінатную маску з колагеном Ахатина і морськими водоростями на зону обличчя.

Одна процедура коштує 250 грн. На курс омолодження пропонується 5-10 процедур 1-2 рази в неделю.

В курс омолодження можна включити комбінацію омолодження косметичними п’явками для стимуляції місцевого імунітету шкіри.

Курс гірудокосметологіі включає 3-5 процедур 1-2 рази в тиждень одночасно або по черзі з Равликотерапією.

Одна процедура коштує 250 грн, включає попередній масаж обличчя.

Равлики цінні в естетичній  косметології складом свого слизу, до  якого входить фолієва кислота, колаген і єластан у великій кількості,  вітаміни,  природні антибіотики, і дорогоцінний алантоін . Слиз Ахатина активно відновлює і регенерує дерму шкіри не тільки у вигляді “живих масок” самими Ахатинами , але і в складі “живих кремів”