Для «починаючих гірудотерапевтів»

перед тим як робити замовлення -дуже важливо визначитися з розміром(вагою) та кількістю п’явок медичних . Львівська Біофабрика вирощує та продає П’явки в діапазоні від 0,1 до 4 грам.
Купити п'явки

Майже щодня  ми чуємо від наших покупців : я не знаю яку п’явку мені потрібно придбати, може малу ,може середню , а можливо таки  «Саму»  велику.

Отже , для «починаючих гірудотерапевтів» перед тим як робити замовлення -дуже важливо визначитися з розміром(вагою) та кількістю п’явок медичних .

Львівська Біофабрика  вирощує та продає П’явки в діапазоні від 0,1 до 4 грам.

Розмір 1 П’явки вагою  від 0,1 до 0,4 грам називаються косметичними , і використовуються з метою косметології обличчя,зони декольте, та рук. П’явки такої ваги також використовують в гінекології при постановці на слизові покриви в ділянці піхви .

Розмір Вага п’явки 0,01-0,1 для косметології в центральній ділянці обличчя , -під замовлення

Розмір 2  П’явки  вагою від 0,5 до 1,0 грама називаються середні Невеликі , і використовуються з лікувальною метою на обличчя,шию, на тіло при невеликій вазі пацієнта до 70 кг ,в педіатрії , на перший курс лікування в домашніх умовах

РозмірВага п’явки 0,5-0,7грам – в педіатрії  ,вага пацієнта до 40 кг,  і з лікувальною метою на ділянки голови ,шию

РозмірВага п’явки 0,7-1,0 грам  на перший курс лікування в домашніх умовах ( по схемі очистки , але на ділянку  «печінки» вибрати п’явки більшої ваги)

Розмір 3 П’явки вагою від 1,0 до 4,0 грам середні та великі. Використовуються з метою гірудотерапії  під наглядом чи за участю медичних працівників , в лікуванні пацієнта вагою вище 80 кг ,в постановці п’явок на очисні органи ( печінка, нирки, тонкий кишечник).

Розмір Вага п’явки 1,0- 1,5 класичні середні. Використовуються найчастіше гірудотерапевтами.

РозмірВага п’явки 0,9- 1,2 середні. Використовуються найчастіше гірудотерапевтами –початківцями

РозмірВага п’явки 2,0-3,0 грама. Використовуються найчастіше гірудотерапевтами що лікують проблеми хребта, травми опорно-рухового апарату. Також при лікуванні пацієнтів з великою вагою,як правило чоловіків. В домашніх умовах без медичного супроводу п’явку такої ваги використовувати небезпечно через ризик великої крововтрати.

РозмірВага п’явки 3,5- 4 грама використовується дуже рідко гірудотерапевтами.

Отже, якщо ви вирішили лікуватися п’явками медичними , то для вас важливо діяти так:

  • Придбати книжку по гірудотерапії зі схемами постановки п’явок на тіло людини, з кольоровими фото гірудосеансів, описом  приставкової реакції і т.д. Інформація в інтернеті не повна, і не завжди достовірна.
  • Якщо є можливість відвідайте у вашому місті гірудокабінет , отримайте консультацію та хоча б один сеанс лікування п’явками
  • Пам’ятайте ! Гірудотерапію і медикаментозне лікування не завжди можна проводити одночасно ! як для прикладу препарати що розріджують кров !В цьому випадку вам необхідна консультація лікаря-гірудотерапевта чи вашого лікуючого лікаря.
  • Перед початком та після закінчення  лікування рекомендуємо здати кров на загальний аналіз,вимірювати тиск і пульс до і після сеансу лікування, діабетикам вимірювати рівень цукру.
  • Якщо немає проти показів до лікування п’явками, порахуйте кількість сеансів  і кількість та розмір п’явок на кожну процедуру. Підсумуйте .

 

Наприклад: Пацієнт Оксана Петрівна ,вік 40 років,вага 60кг, варикозна хвороба, вирішила лікуватися п’явками удома. Придбала книжку,проти показів у себе не виявила, ознайомилася із схемою лікування . Перший курс лікування обрала з метою «очистки організму». Планується постановка п’явок на очисні органи : на ділянку « печінки» 2 сеанси по 5 п’явок вагою 1-1,5 грама, ділянка тонкого кишківника 2 сеанси по 5 п’явок  вагою 1-1,5 грама, ділянка товстого кишківника – 6 п’явок вагою 0,9-1,2 грама , ділянка нирок- 6 п’явок вагою 0,7-1,0 грам, на ділянку « над куприком» 2 сеанса по 6 п’явок вагою 0,7-1,0 грам. В результаті , пані Оксана замовила : 18 п’явок  вагою 0,7-1,0 грам,6 п’явок вагою 0,9-1,2 грама,20 п’явок вагою 1-1,5 грама.