Натуропатія

включає методи і способи природнього лікування та оздоровлення . В нашому медичному центрі використовують окрім ГІРУДОТЕРАПІЇ , також фітотерапію,апітерапію,равликотерапію,гомеопатію,фізіотерапію,кінезіотерапію ....
Купити медпродукти

Натуропатия – це комплекс самостійних методик, які можна застосовувати, як окремо, так і в сукупності з іншими. У їх числі такі:

-Ароматерапія – лікування за допомогою ароматичних речовин.
Апітерапія – лікування продуктами бджільництва та бджолами.
-Аероіонотерапія – лікування негативно зарядженими іонами
Гірудотерапія – лікування з використанням п’явок.
-Галотерапія – лікування в камері штучного мікроклімату з високодисперсним аерозолем хлориду натрію.
-Геліотерапія – лікування за допомогою сонячного світла.
-Гомеопатія – вид альтернативної медицини, що передбачає використання сильно розведених препаратів.
-Дендротерапія – лікування шляхом «спілкування з деревами».
-Літотерапія – лікування камінням і мінералами.
-Музикотерапія – лікування музикою.
-Таласотерапія – лікування морськими водоростями, солями, грязями.
Равликотерапія– лікування слизом равлика.
Фітотерапіятраволікування.
Крім того, в натуропатії використовуються знання з аюрведи і аккупунктури, методи су-джок, кінезіотерапія, йога, різні масажі. Лікарі-натуропати прагнуть навчити пацієнтів способам підтримки здоров’я і запобігання хворобам і для багатьох що зцілилися -стає природнім везти здоровий спосіб життя.

Натуропати вважають, що для лікування від захворювань сили потрібно шукати в самому собі, тому треба намагатися активізувати захисні сили організму, щоб з їх допомогою перемогти хвороби.

Натуропатия (природна медицина) -основана на самовилікуванні людини за рахунок ведення правильного способу життя і застосування природних методик: ароматерапія, гірудотерапія, фітотерапія, апітерапія, равликотерапія …

Її головна мета – лікування людини, а не його хвороби

Найважливіший принцип натуропатії – «природне харчування». Натуральна їжа не тільки дає «будівельний матеріал» для клітин і визначає потрібний склад крові, а й формує позитивний характер, вчинки і навіть світогляд людини. Їжа повинна забезпечити двоєдиний поживно-очисний процес, в якому харчування невіддільне від очищення організму від токсинів і шлаків. «Природне харчування» є також одним з джерел «життєвої сили».

З точки зору натуропатів, першопричиною хвороби не є бактерії і віруси- самі по собі, вони лише виявляють свою дію на організм, якщо біологічне середовище в ньому сприяє цьому. Тому якими б ефективними проти збудників хвороб не були ті чи інші ліки, щоб усунути хронізації захворювання, добитися повного одужання- необхідно відновити порушене біологічне середовище в організмі.

Натуропати вважають, що від народження людський організм наділений величезними можливостями для самолікування. І, якщо поставити цю властивість людини в основу, то за допомогою таких природних факторів, як здорове харчування, соки, дієти, фізичні заняття і водні процедури, свіже повітря, правильний режим праці і відпочинку, можна довгі роки зберігати відмінне здоров’я, високий життєвий тонус і довголіття.

Що стосується харчування, то натуропатия, крім споживання виключно натуральних продуктів, вітає дотримання постів, вважаючи, що такий режим харчування сприяє підтримці здоров’я і захисних сил організму.

Натуропатичне лікування починається з впливу на емоційний стан хворого. Не секрет, що негативні емоції сил організму не додають. Тому так важливо мобілізувати позитивний вплив і переломити емоційний стан в сторону позитиву.

Позитивні емоції активізують гіпофіз, покращують функцію надниркових залоз, а також щитовидної та інших залоз внутрішньої секреції. Ці процеси підвищують рівень гормонів в крові, а також тонус всього організму, що дозволяє набагато успішніше боротися з хворобами.

Наступним найважливішим кроком натуропатия вважає очищення організму. У зашлакованому організмі звужуються судини, і клітини не отримують достатньо крові і поживних речовин. Тому дуже важливо відразу очистити не тільки кишечник, але і легені, нирки і печінку, суглоби, кров і лімфу.

Для цього корисні розвантажувальні дні, дієти і лікарські рослини. На думку натуропатів однією з найефективніших методик очистки організму є церковні посади.

Якщо ви освоїте очищення за допомогою трав, дієт, розвантажувальних днів і почнете дотримуватися постів, можна переходити до лікувального голодування, яке вважається найсильнішим і найефективнішим способом очищення організму.

Харчування в натуропатії має величезне значення. Натуропати включають в свій раціон харчування тільки природні продукти, які, на їхню думку, єдино здатні утримувати «живі» речовини, необхідні організму – це мікроелементи, ензими, вітаміни та ін ..

У раціон харчування рекомендується включати більше свіжих овочів, фруктів, зелені. Велика увага приділяється і соколікування. Натуральні соки і смузі (пюре) здатні не тільки зміцнювати організм, але і сприяти лікуванню багатьох захворювань.

Велика увага натуропати приділяють воді , причому, мається на увазі не тільки споживання певної кількості рідини, а й найрізноманітніші водні процедури: лазня і ванни, лікувальні душі і промивання кишечника та ін.

Натуропати можуть допомогти Вам підібрати необхідне лікування, проте вони впевнені в тому, що пацієнт несе повну відповідальність за власне здоров’я.