Фітотерапія

Фітотерапія благотворно впливає на роботу всього організму людини. Фітотерапія високоефективна, нешкідлива, практично не має протипоказань.
Купити фітозбори

Фітотерапія – це напрямок теоретичної і практичної медицини, засноване на науковому вивченні і використанні з лікувальною і профілактичною метою, екологічно чистих лікарських рослин і трав, пряноароматических рослин, а також ефіроносних рослин.

Фітотерапія благотворно впливає на роботу всього організму людини. Фітотерапія високоефективна, нешкідлива, практично не має протипоказань. За допомогою лікарських трав сама природа по-материнськи ніжно, м’яко, максимально щадяще впливає на людський організм. В процесі фітотерапії в організм людини надходить цілий комплекс споріднених йому біологічно активних сполук, які легко проникають в тканини і діють на рівні внутрішньоклітинного обміну.

Природні рослини активні щодо багатьох штамів мікроорганізмів, які вже придбали стійкість проти антибіотиків і здатні посилювати імунітет людини, допомагаючи йому тим самим впоратися з хворобою. Фітотерапія – це потужні та нешкідливі засоби, які вимагають серйозного наукового підходу. Фітотерапія для кожної людини може стати першою сходинкою на шляху до здорового способу життя. Використання трав’яних і лікарських зборів, які роблять благотворний вплив на роботу всього організму, сприяють очищенню крові і життєво важливих органів від шлаків і токсинів, підвищують його захисні функції.

При цьому не виникає побічних дій на органи, як це часто відбувається при терапії хімічними препаратами.

Фітотерапія має ряд переваг перед іншими методиками лікування, а саме:

– Комплексний вплив на організм людини;

– Широкі вікові межі застосування;

– Практично повна відсутність побічних ефектів і відсутність розвитку звикання;

Куплевська Лідія рекомендує:

антипаразитарні засоби

  1. Основні рослини для лікування близько 100 паразитарних інвазій вважаються: волоські горіхи молочної стиглості або їх шкірка, гвоздика і полин гіркий. Шкірка волоського горіха і полин гіркий діють на статевозрілі й проміжні стадії паразитів, гвоздика вбиває яйця і личинок. Тому лікування повинно бути комплексним.

Перераховані рослини містять: ефірні масла, дубильні речовини, що володіють в’язким протизапальну, глистогінну властивостями, а також надають антисептичну, протизапальну, спазмолітичну дії, жовчогінну і стимулюючу секрецію травних залоз; гіркоти, Артемізін, сантонін і інші спеціальні речовини, що володіють глистогінним дією, а також амінокислоти, серед яких – аргінін, який знижує рівень амонію, що виділяється при руйнуванні паразитів.

Склад суміші: трава полину, квітки пижма, гвоздика кулінарна, корінь солодки, кора жостеру. Кожен з компонентів подрібнюють в кавомолці до стану порошку, ретельно змішують в рівних пропорціях. Приймають по 1 ч. Л. порошку (без верху) разом з 1 ч.л. настоянкою волоського зеленого горіха (10-15 зелених плодів горіха розрізають на кілька частин, поміщають в літрову банку, заливають 40-градусним спиртовим ратвором, настоюють протягом місяця в прохолодному, темному місці) за 20 хвилин до їжі вранці та ввечері, запиваючи 1 склянкою води.

  1. Склад суміші: квітки пижма, безсмертника піщаного, трава золототисячника, полину, м’яти перцевої, корінь валеріани. Вживання: 1 ст. л. суміші заливають 500 мл окропу, настоюють 5 хв., приймають по 150 мл 3 рази на день за 30-60 хв. до їжі.
  2. Свіжий часник натирають на дрібній тертці віджимають в марлі і приймають по 10-15 крапель з теплим кип’яченим молоком 3 рази в день за 30 хвилин до їди.
  3. Склад суміші: 200г свіжого часнику подрібнюють чеснокодавку, додають свіжовичавлений сік 12 лимонів. Отриману кашку перемішують.

Вживання: 1-2 ч.л. суміші розбавляють в 1 склянці води, приймають 3 рази на день за 10 – 15 хв. до їди протягом 30 днів. Часник має протигрибкові, противірусні, антибактеріальні, протимікробні і протипаразитарною властивостями. Біла м’якоть цитрусових має лужну реакцію і пригнічує життєдіяльність всіх патогенних мікроорганізмів і гельмінтів.

  1. 10 часточок часнику, прийнятих з топленим молоком, виганяють безліч видів глистів. Через 2 години після прийому часнику потрібно випити проносне. Приймати кілька днів поспіль. Через 2 і 4 тижні повторити.
  2. Порошок цитварного насіння (полин цитварний) застосовують з медом (у співвідношенні 1: 0,5). Вживання: 1-й день – розвантажувальна дієта, на ніч – проносне. 2-й і 3-й дні приймають насіння 3 рази в день за 1,5-2 години до їжі по 5 г на один прийом. На ніч приймають проносне.
  3. Дітям рекомендовано пити натщесерце ½ склянки морквяного соку або з’їдати 100 г свіжої натертої моркви. Столова ложка морквяного соку 2 рази на день є ефективним засобом від дрібних глистів. Приймати кілька днів поспіль. Через 2 і 4 тижні повторити.

А також, Збори для очищення кишечника, при запорах (обструкції) по Куплевській, Збори для очищення лімфи, кровоочисні, жовчогінні-печінкові збори, Засоби і фітозбори для очищення організму від токсинів, шлаків, покращують обмін речовин, Фітосорбент, Збори ниркові (для очищення нирок, при пієлонефриті, циститі, сечокам’яній хворобі), Збори при підвищеному рівні сечової кислоти, подагрі, Протигрибкові, протиличинкові (личинки паразитів) фітозбори і засоби, Імуностимулюючі , засоби при підвищеному рівні холестерину, Збір для зниження артеріального тиску, Збір заспокійливий і багато інше – що рекомендує Куплевська Лідія маєте можливість прочитати в її новій книзі