Косметологічний кабінет

КОСМЕТОЛОГІЯ в нас включає гірудокосметологію, равликотерапію,медпроцедури,різні види масажів, нетравматичну натуральну чистку обличчя,а також унікальні косметичні креми з екстрактом п’явки медичної та іншими природніми компонентами.
Купити креми

На базі медичного центру гірудотерапії та інших природніх методів лікування та оздоровлення працює косметологічний кабінет .

В косметологічному кабінеті медичного центру Лідії Куплевської працюють дипломовані косметологи та інші спеціалісти що допоможуть доглянути та відновити ваше обличчя ,декольте,руки.

+38 066 415 13 23

+38 068 890 39 38

КОСМЕТОЛОГІЯ в нашому медичному центрі включає гірудокосметологію, равликотерапію,медпроцедури,різні види масажів, нетравматичну натуральну чистку обличчя,а також унікальні косметичні креми з екстрактом п’явки медичної та іншими природніми компонентами.

Гірудокосметологія.

jpg-1Великою перевагою лікування косметичних дефектів шкіри за допомогою п’явок є те, що даний метод не має вікових обмежень і скористатися послугами гирудотерапевта-косметолога можуть усі бажаючі.

Гірудотерапія допомагає розгладжувати зморшки, поліпшити мікроциркуляцію крові, активізувати лімфодренажні процеси, стимулює оновлення клітин епідермісу. В результаті лікування п’явками поліпшується колір обличчя, шкіра стає гладкою і пружною, згладжуються вікові недоліки.

П’явки успішно лікують вугровий висип і пігментацію. Відбувається це завдяки поліпшенню имунітету та обміну речовин. Правда, такі процеси проходять повільно і поступово, так що варто запастися терпінням. Зазвичай для цього потрібно півтора-два місяці регулярних сеансів (10-15, по 2 рази на тиждень). Але й результат обов’язково винагородить всі ваші очікування.

Лікування акне за допомогою медичних п’явок є дуже ефективним. Уже після кількох сеансів постановки п’явок на обличчя, висип значно зменшується, а після всього курсу – повністю проходить.

13jpgПри лікуванні розацеа методом гірудотерапії обов’язково враховуються всі розлади організму, що ведуть до появи і розвитку розацеа (розлад травного тракту, ендокринні порушення, порушення функції печінки, вогнищева інфекція). Тому крім місцевих приставок п’явок, проводиться загальна гірудотерапія за індивідуальними показами пацієнта.

Гірудотерапія при куперозі проводиться як місцево, так і приставками в області печінки. Використовується метод корекції капіляропатією, так звана капилляротерапія.

Рекомендується підтримуюча гірудотерапія 1 – 2 рази на рік

Мед в нашому  косметичному кабінеті

Мед в косметології застосовують у складі масок для обличчя та рук. Ці маски служать для запобігання зморшок, очищення, зволоження і омолодження шкіри.

Мед має багатющий склад мікроелементів, вітамінів, ферментів і антиоксидантів, корисний  для волосся нашої шкіри.

Мед добре зволожує шкіру, заодно і підживлює її .Медовий масаж проводиться для очищення пор, виведення токсинів з організму методом лімфодренажу. Курс – 5-10 процедур через день. Протипоказання: алергія на мед.

Процедура займає 30-40 хв. Вартість 125 грн

Наш косметичний кабінет крім гірудо омолодження  та  медпроцедури ,пропонує омолодження равликами Ахатина або Равликокотерапію.

10jpgСама процедура вкрай непроста.

Спеціально вирощених Равликів (ні в якому разі не диких) промивають в проточній воді кімнатної температури і висаджують на шкіру обличчя, попередньо вимиту, вологу і ні в якому разі не змащену молоком чи вершками. Ахатин з цікавістю досліджує обличчя своєї клієнтки, попутно здійснюючи легкий масаж . Равлик не тільки залишає дорогоцінний слиз на обличчі, а й зіскрібає ороговілі лусочки шкіри. Через півгодини, коли равлик закінчить свою роботу, його поселять в тераріум, а слиз розподіляють по шкірі обличчя, не змиваючи і не витираючи його. У такої процедури немає протипоказань.

Равликотерапія показана при зморшках, мікро ранах шкіри, рубцях і розтяжках .. Вона може бути ефективна при лікуванні вугрів і бородавок, пігментних плямах Слиз равликів просто прекрасно підійде для догляду за сухою і потрісканою шкірою.

Равликотерапія обов’язково показана після вітряної віспи (вітрянки) на місцях рубцювання ран ,  і після гірудотерапії великими п’явками або на відкритих ділянках тіла з метою прибрати наслідки у вигляді рубців і плям ..

12Процедура Равликотерапіі займає 1,5 години і включає 30 хв масажу обличчя і зони декольте, масаж і маску Равликами Ахатина обличчя, зони декольте і рук, альгінатную маску з колагеном Ахатина і морськими водоростями на зону обличчя.

Одна процедура коштує 250 грн. На курс омолодження пропонується 5-10 процедур 1-2 рази в неделю.

В курс омолодження можна включити комбінацію омолодження косметичними п’явками для стимуляції місцевого імунітету шкіри.

Курс гірудокосметологіі включає 3-5 процедур 1-2 рази в тиждень одночасно або по черзі з Равликотерапією.

Одна процедура коштує 250 грн, включає попередній масаж обличчя.