П'явки зберігають

в скляній банці, наполовину заповненій чистою водою при температурі +10℃ в холодильнику. Постачальник не приймає скарги на якість товару у випадках ,що спричинені халатністю щодо отримання чи зберігання п’явок медичних замовником
Купити п'явки

Одержавши поштове або телефонне повідомлення про надходження посилки з медичними п’явками, треба терміново їх одержати й негайно приступити до розбору * , підготувати чисті 1-3- літрові широкогорлі скляні посудини. Заповнити їх наполовину водою кімнатної температури (вода  водопровідна відстояна 1-3 доби,- не дистильована,не з колодязя,річки,озера..). В 3-х літрових посудинах розміщувати 100-150 п’явок

portfolio-2ОТРИМАННЯ  ПЯВОК В ТОРФІ  :– обережно розкрити посилковий ящик. Витягнути мішок з п’явками, розв’язати його і висипати на стіл невелику порцію вмісту мішка. Ретельно перебираючи грудочки пакувального ґрунту,вибрати п’явки і помістити їх у посудину з водою. Ґрунт без п’явок забрати зі столу. З мішка висипати наступну порцію його вмісту і знову уважно переглядаючи , вибирати п’явки . Такий ретельний огляд обумовлений тим,що п’явки, згорнувшись у щільний клубок,обволікаються ґрунтом, залишаються непоміченими і часто  викидаються  разом з ним.

– після розбору п’явок ,воду в посудинах поміняти на чисту, тому що разом з п’явками потрапляє ґрунт, що замальовує воду в темний колір.

 

 

—————————————————————

portfolio-1ОТРИМАННЯ  П’ЯВОК В ВОДІ:

– при отриманні п’явок в пластиковій тарі(вузькогорлі пляшки) ,пляшку обережно розрізати  ,перекласти п’явки в підготовлену скляну банку,чи вийняти п’явку одну за одною з вузькогорлої тари довгим пінцетом.

– для зміни води в банці з п’явками, необхідно мати чисту марлеву салфетку чи сито -(що дуже зручно), через яку злити брудну воду, налити в посудину чисту воду, ще раз злити її, і потім, посуд з п’явками, заповнити на половину чистою водою.

– посуд накрити чистою щільною бязевою салфеткою, міцно обв’язати шпагатом або гумкою. Салфетка повинна бути вологою і  щільно прилягати до горличка  посудини.

——————————————————————

– посуд з п’явками помістити в чисте , добре вентильоване приміщення з постійною температурою повітря від +10 до +15 С,(холодильник)** П’явки люблять півморок. У цьому ж приміщенні можна зберігати воду для заміни. Заздалегідь заготовлена вода (досить 2 доби) здобуває кімнатну температуру й дехлорується самостійно.

– заміну води п’явкам робити кожні 2 дні! Марлевою салфеткою,йоржиком чи губкою протирати із внутрішньої сторони стінки посудини, видаляючи слиз. Через салфетку чи сито злити використану воду. Перевернути посудину, забрати пластівці( природні виділення п’явок), забрати загиблих п’явок – якщо вони є, сполоснути і налити чистої води( 0.5 ємкості). Для цієї мети добре використовувати звичайний кухонне сито  з маленькими отворами(як для муки).

 

Через порушення умов утримання або “підгодовування”,***- п’явки можуть занедужати(загинути).

Постачальник не приймає скарги на якість товару у випадках ,що спричинені халатністю щодо отримання чи зберігання п’явок медичних замовником:

-*несвоєчасний розбір посилки(чи з торфу,чи з посилкової банки(пляшки)),скарги на 2-й,… день по отриманню не приймаються;

-** неправильний догляд за п’явками -,температурний режим (оскільки п’явки бояться різкої зміни температури,і  оптимальною  температурою являється 10-15 С),….

-***не приймаються скарги за якість та тривалість життя п’явок, після  використання  замовником під час сеансу    грудо терапії   ,чи «підгодовані» замовником в якийсь інший спосіб.

,а також за товар що отриманий від іншого постачальника.

В літній час скляну банку з  п’явками  обовязково тримають  на нижній поличці холодильника. Тара в котрій були отримані п’явки ( пластмасова пляшка чи мішечок з паралоном чи торфом) не призначена для утримання в ній п’явки довший час,тому по отриманні посилки – п’явки  в терміновому порядку потрібно перекласти в чисту скляну банку з водою.

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, зберігати п’явки медичні можна в акваріумі різної величини (залежить від можливостей, кількості п’явок).В акваріумі можна розсадити водорослі, розсипати камінчики, морські раковинки – в такому місці п’явки будуть себе добре почувати довший час. Але пам’ятайте, біофабрика продає вже голодні п’явки – готові до гірудотерапії і не несе відповідальності за дав готривале зберігання на дому.